Facebook

Twitter

2008-2010 m. projektas „Šiuolaikiniai informacinių technologijų mokymosi būdai"

Tęstinis projektas „Šiuolaikiniai informacinių technologijų mokymosi būdai" yra viena iš asociacijos „Langas į ateitį" rengiamų Lietuvos piliečių informacinio kompiuterinio raštingumo skatinimo iniciatyvų. Po ypač sėkmingo ir daug dėmesio sulaukusio projekto „Lietuvos e. piliečio kompiuterinio raštingumo pradmenys" buvo pastebėta, kad nemažai įvadinius į kompiuterijos pasaulį kursus baigusių gyventojų pageidauja gilesnių kompiuterio panaudojimo žinių. Įvertinus tokių žinių poreikį su „Microsoft Unlimited Potential" programos finansavimu ir pradėtas įgyvendinti nuotolinio mokymo projektas visiems minimalius kompiuterio pradmenis jau įgyjusiems Lietuvos gyventojams, viešųjų interneto prieigos taškų lankytojams bei visiems vartotojams, turintiems interneto ryšį namuose.

Kursų turinys parinktas pagal buvusių projektų dalyvių bei eilinių Lietuvos gyventojų pageidavimus: tai mokymai naudotis skaičiuoklėmis, pateikčių įrankiais, ypač aktualūs kasdieniam gyvenimui kursai apie komunikacijos galimybes ir e. saugumą internete (suvienijant jėgas su „Saugesnis internetas" programa). Be siekio išmokyti pageidaujamų kompiuterio panaudojimo žinių Lietuvos gyventojus, „Langas į ateitį" taip pat siekia išpopuliarinti šį užsienyje jau tradiciniu tapusį mokymosi būdą.

Apie kursų turinį daugiau informacijos sužinosite peržiūrėję filmuką (su garsu) žemiau:

Norėdami mokytis, registruokitės svetainėje http://ekursai.langasiateiti.lt/.

 

 

 

 

 

2008 m. metais šiuose kursuose mokėsi 2700 gyventojai. Kiekvienas iš jų studijavo vidutiniškai trijų skirtingų kursų medžiagą. 58 proc. kursų dalyvių gyvena miestuose, o 28,5 proc. - kaimiškosiose vietovėse. Moterys buvo aktyvesnės - jos sudarė net 79 proc. visų dalyvių skaičiaus.

Dalyvių amžius