Facebook

Twitter

„Langas į ateitį“ Turkijoje susitiko su Grundtvig projekto partneriais

ivalip esf

Asociacija „Langas į ateitį“ nuo 2008 m. rugsėjo mėnesio vykdo tarptautinį projektą “Integracija, savanoriai ir suaugusiųjų švietimas remiantis tarptautine patirtimi“ („Integration, Volunteerism and Adult Learning, through an Intercultural Pathway” – IVALIP). Kartu su asociacija „Langas į ateitį“ projekte dalyvauja dar keturi partneriai iš Europos šalių: Portugalijos, Slovakijos, Turkijos bei Lenkijos.

 

Pagrindinis asociacijos „Langas į ateitį“ siekis įgyvendinant šį projektą – skleisti savanorystės idėją Lietuvoje, skatinti suaugusiųjų mokymąsi visą gyvenimą bei naudojant savanorių pagalbą padėti socialiai atskirtiems asmenims gilinti savo kompiuterinio raštingumo žinias ir įgūdžius. Tikėtina, kad tai paskatins mūsų šalies gyventojus tapti aktyviais visuomenės nariais.

Projektui artėjant į pabaigą š.m. gegužės mėn. IVALIP projekto partneriai susirinko į paskutinį – penktąjį – susitikimą Turkijoje, Giresun mieste. Į susitikimą atvyko visų penkių projekte dalyvaujančių organizacijų atstovai. Lietuvai atstovavo 3 asociacijos „Langas į ateitį“ darbuotojai bei Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotoja.

Seminaro metu buvo aptartos tokios temos:
-    supažindinta su kiekvienoje šalyje įvykdytu projekto veiklų mokymu,
-    diskutuota dėl virtualaus žaidimo e-įtraukčiai skatinti,
-    aptarti projekto užbaigimo klausimai, galutiniai produktai ir viešinimo priemonės,
-    suplanuotos veiklos iki projekto pabaigos š.m. liepos mėn.

Daugiau informacijos apie IVALIP projektą galima rasti projekto interneto svetainėje http://ivalip.awardspace.com.

Projekto vykdymą finansuoja „Grundtvig“ mokymosi partnerystės programa, skirta suaugusiųjų švietimui ir tęstiniam mokymui. Lietuvoje šią programą administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.