Facebook

Twitter

"Interneto savaitė" 2017

GOW17a„Interneto savaitė” (angl. „Get Online Week”) yra kasmetis renginys, skatinantis naudotis technologijomis bei internetu, įgyti geresnių įgūdžių ir labiau pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis. Šią akciją remia verslas, nevyriausybinės organizacijos ir valdžios institucijos, o ją kasmet kovą rengia garsi skaitmeninių įgūdžių asociacija „Telecentre Europe“, atstovaujanti partnerius 32 Europos šalyse.

2017 m. „Interneto savaitė” ragina europiečius mokytis, dalyvauti, dalytis ir kurti tūkstančiuose renginių ir veiklų, skirtų skaitmeninių pokyčių aspektams. Ne technologijos, o žmonės ir jų įgūdžiai yra pačios svarbiausios skaitmeninių pokyčių dėlionės dalys. Skaitmeninė atskirtis skatina nerimo, nesaugumo ir nepasitikėjimo ateitimi jausmą. Vietoj priešinimosi skaitmeniniams pokyčiams, gyventojai ir organizacijos turėtų neatidėliodami ir iš anksto įgyti reikalingų įgūdžių, juos nuolat tobulinti ir ugdyti.

Šiam tikslui įgyvendinti Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT žinias ir kitos veiklos. Asociacija "Langas į ateitį" jau aštuntus metus koordinuoja šios iniciatyvos veiklas Lietuvoje.

Akcijos veiklos, mokymai ir renginiai vyksta šiomis temomis:

  • kibernetinis saugumas: saugus naudojimasis technologijomis ir internetu, skaitmeninės tapatybės valdymas;
  • verslumas ir užimtumas: išmok naujų darbui ar verslo pradžiai reikalingų skaitmeninių įgūdžių.

Renginio partneriai:

tc europe    draugiskas    nsk  JDC logotipas barclays   BUSIU logo  lba logo  Atea  LRT opus   LVI logotipas JUODAS       LNB N logomic   swedbank logo    litnet