Facebook

Twitter

Lietuvoje lankytojams duris atveria naujai įsteigti viešieji interneto prieigos taškai

Vasarą per Lietuvos miestus ir miestelius vilnija viešųjų interneto prieigos taškų atidarymo šventės. Tai baigiamasis projekto „Viešųjų interneto prieigos taškų tinklo plėtra“ etapas, informuojant visuomenę ir pakviečiant vietos gyventojus pradėti lankytis naujai įsteigtuose viešuosiuose interneto prieigos taškuose. Visoje Lietuvoje iki rudens lankytojus priims 400 naujai įsteigtų taškų, kuriuose įrengtas interneto ryšys, lankytojai gali naudotis šiuolaikiniais kompiuteriais ir daugiafunkciniais įrenginiais.

 

Į atidarymus Lietuvos miesteliuose ir kaimuose atvyksta rajonų savivaldybių, seniūnijų, viešųjų bibliotekų, gyventojų bendruomenių atstovai. Į ne vieną atidarymą atvyko ir dar ketina užsukti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras R.Čiupaila. VRM yra projekto „Viešųjų interneto prieigos taškų tinklo plėtra“ vykdytoja. Pagal šį projektą Lietuvoje baigiama įrengti 400 viešųjų interneto prieigos taškų.

 

Atidarant viešuosiuos interneto prieigos taškus pabrėžiama, kad šiandien internetas yra skirtas ne tik pramogoms, bet ir suteikia galimybę mokytis, dirbti, tvarkyti savo finansus bei spęsti kitus reikalus. Gyventojams suteikiamos galimybės nemokamai pasinaudoti e. valdymo paslaugomis, užsisakyti pažymas, užpildyti dokumentus ar pajamų mokesčio deklaracijas nevažiuojant į savivaldybės centrą. Internetu galima bendrauti su artimaisiais ar draugais visame pasaulyje.

 

Atidarius naujuosius interneto taškus, Lietuvoje veiks jau daugiau nei 800 viešosios interneto prieigos vietų.

 

 

VIPT atidarymas Meškalaukyje (Pasvalio raj.)

VIPT atidarymas Nedzingėje (Alytaus raj.)

VIPT atidarymas Naujuosiuose Elmininkuose (Anykščių raj.)