Facebook

Twitter

„Langas į ateitį“ padovanos kompiuterių 29 Lietuvos neįgaliųjų skyriams

Asociacija „Langas į ateitį“ padovanos kompiuterių Lietuvos neįgaliųjų draugijoms. „Langas į ateitį“ kompiuterių siuntą parengė padedama bendrovių „Mažeikių nafta“, „Rytų skirstomieji tinklai“, „Alna“ ir „ATEA“ (buvusi „Sonex“).

47 naudotus kompiuterius suteikė „Mažeikių naftos“ ir „Rytų skirstomųjų tinklų“ įmonės, o informacinių technologijų bendrovės „Alna“ bei „ATEA“ parengė šiuos kompiuterius viešajai interneto prieigai bei įdiegė neįgaliųjų žmonių organizacijų patalpose.

Dovanojamais kompiuteriais naudosis 29 neįgaliųjų organizacijų nariai įvairiuose Lietuvos rajonuose. Neįgaliųjų skyriai įvairiuose Lietuvos rajonuose gaus 1-4 kompiuterius.

„Praėjusiais metais mokėme Lietuvos invalidų draugijos narius kompiuterio ir interneto pradmenų, o didžiausias mokymų metu iškilęs rūpestis buvo – interneto prieiga ir kompiuteriai, kur neįgalieji galėtų po kursų praktiškai pritaikyti įgytas žinias. Pačios neįgaliųjų bendrijos, net ir turėdamos neįgaliesiems atvykti pritaikytas patalpas, deja, neturėjo pakankamai kompiuterių “, - apie pagrindinę problemą sakė „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Pasak jos, neįgaliųjų žmonių poreikis naudotis internetu ir kompiuteriu yra didžiulis. Todėl „Langas į ateitį“ vadovė džiaugiasi sulaukusi paramos iniciatyvai aprūpinti neįgaliųjų organizacijas kompiuteriais. Kompiuterius padovanojo „Mažeikių nafta“ bei „Rytų skirstomieji tinklai“. „Langas į ateitį“ nariai – bendrovės „Alna“ ir „ATEA“ – pasirūpino šių kompiuterių pritaikymu neįgaliesiems bei pristatymu į neįgaliųjų centrus.

“Mažeikių nafta” nuolat remia visuomenines organizacijas ir bendruomenių iniciatyvas. Itin glaudžiai bendraujame su Mažeikių rajono neįgaliųjų organizacijomis, todėl džiaugiamės, kad galime padėti negalios ištiktiems žmonėms visoje Lietuvoje. Neabejojame, kad mūsų dovanoti kompiuteriai suteiks žmonėms daugiau galimybių: mokytis, bendrauti, skaityti ar kitaip realizuoti save”, – sako AB “Mažeikių nafta” viešųjų ryšių direktorius Rosvaldas Gorbačiovas.

Pasak AB “Rytų skirstomųjų tinklai” Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovės Kristinos Mažeikytės, RST savo veikloje siekia ne tik aukščiausių kokybės standartų, bet skiria dėmesį ir socialiniams mokslo bei švietimo projektams. “Manome, kad mūsų parama prisideda prie visuomenės gyvenimo prasmingumo bei komforto kūrimo, o tai įprasmina ir mūsų įmonės veiklą. Tikimės, kad mūsų padovanoti kompiuteriai neįgaliesiems suteiks daugiau galimybių patirti pasaulio pažinimo bei naujų mokslo atradimų džiaugmą”,- teigia Kristina Mažeikytė.

“Langas į ateitį” interneto ir kompiuterinio raštingumo kursus baigė per 400 neįgaliųjų žmonių iš visos Lietuvos.