Facebook

Twitter

Projekto Trans e-Scouts baigiamoji konferencija

Konferencijoje, be kitų svarbių suaugusiųjų IRT švietimo problemų, bus aptariamas žinių visuomenės mokymosi ciklas, kur jaunimas padėtų senjorams naudotis IRT, o senjorai patartų jaunimui, kaip geriau įsitraukti į darbo rinką ir padėtų įveikti kitus suaugusiųjų gyvenimo iššūkius.

Konferencijoje bus pristatyta dabartinė skaitmeninių darbo vietų padėtis darbo rinkoje Europos ir nacionaliniu lygmeniu, taip pat aptariamos strategijos, metodai ir gerosios patirtys, kurios padėtų visai visuomenei tenkinti šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje iškylančius poreikius.

Konferencija skirta ES ir nacionalinės darbo rinkos ir švietimo politikos formuotojams, ją įgyvendinančioms organizacijoms, jaunimo, vyresnio amžiaus žmonių nevyriausybinių organizacijų, švietimo tinklų ir vietos bendruomenių atstovams.

Konferencijos programos santrauka:
- Plenarinė sesija. Skaitmeninės atskirties LT ir ES apžvalga, jaunimo nedarbo iššūkiai ir IRT profesionalų trūkumas, kartų dialogas žinių visuomenėje.
- Seminarai ir dalijimasis patirtimi apie dialogo tarp kartų stiprinimą, jaunimo patirties būsimiems darbams ir senjorų IRT įgūdžių ugdymą.
Numatomi pranešėjai, moderatoriai ir dalyviai - Europos Komisijos, Lietuvos Vyriausybės institucijų, atsakingų už jaunimo įdarbinimą ir skaitmeninę darbotvarkę atstovai, Lietuvos nacionalinės skaitmeninės koalicijos partneriai, viešųjų bibliotekų, senjorų ir jaunimo organizacijų atstovai, „TRANS eScouts“ projekto partneriai.

Su šiuo projektu susijusias aktualias naujienas rasite čia.

eSCOUTS skydelis GIF                           logo final2015