Facebook

Twitter

Globos namų vaikai išsiskyrė pasiryžę steigti savo verslą

Vasario mėnesį baigėsi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ kartu su „CSC Baltic“ bei partneriais „Langas į ateitį“ ir „Gordijo mazgas“ organizuoti verslumo mokymai Lietuvos globos namų auklėtiniams. Paskutinį kartą prie vaišėmis nukloto stalo susitikę su projekto organizatoriais bei savanoriais, vaikai dalijosi išlikusiais bei įgytomis žiniomis:


-    Labai patiko, net nežinau kodėl, bet tikrai labai patiko! Čia žiauriai smagu, faina, - emocijas sunkiai valdė Gintarė.
-    Puikiai praleidau laiką, sutikau įdomių žmonių, kartu juokėmės, pokštavome. Žaidimai, kuriuos žaidėme, ne tik labai linksmi, bet ir pravers man ateityje, - linksmai pasakojo Ingrida.
-    Gerai praleidau laiką su draugais, - santūriai teigiamus įspūdžius išreiškė Paulius.
Visi vaikai sutartinai teigė, kad dėl gerai praleisto laiko, įdomios veiklos, malonaus bendravimo ir įgytų žinių, įspūdžiai liko tik patys geriausi. 


Didžiausią įspūdį vaikams paliko laiko planavimo, saugaus naudojimosi socialiniais tinklais ir apyrankių pynimo įgūdžiai. Paaugliai mokymus baigė pasiryžę pradėti savo apyrankių pynimo verslą. Ne vienas vaikas savo nupintas spalvingas apyrankes už porą eurų jau yra pardavęs savo draugams.


Jėga! Įdomu! Maladiec! Geras! Smagu! Puiku! Šaunu! Nerealu! Fainumas!, -  vienas per kitą mokymus linksmai reziumavo paaugliai.


Mokymų akimirkas galite apžiūrėti nuotraukų galerijoje.