Facebook

Twitter

Asociacijos „Langas į ateitį“ veiklą paremti galite skirdami 2 proc. sumokėtų mokesčių

Kaip ir kiekvienais metais iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai gali skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai 2 proc. savo sumokėto pajamų mokesčio. „Langas į ateitį“ (juridinis pavadinimas - asociacija „Langas į ateitį“) kviečia Jus 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio skirti asociacijos veiklai paremti.

 

Asociacija skatina interneto ir elektroninių paslaugų naudojimą Lietuvoje ir taip siekia kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. „Langas į ateitį“ plėtoja veiklą 3 kryptimis: rūpinasi Lietuvoje viešosios interneto prieigos plėtra, moko visuomenę naudotis kompiuteriu ir internetu, skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis.

Šiai šviečiamajai veiklai bei naujiems mokymo projektams ir pasitelksime tas lėšas, kurias skirsite mums pervesdami 2 proc. savo sumokėto pajamų mokesčio. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Tokia teise nepasinaudojus, šie pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra. Mūsų rėmėjai gali būti dirbantys ar kitas apmokestinamas pajamas gavę asmenys.

 

Kaip skirti paramą


Norėdami skirti dalį savo sumokėtų mokesčių, turite užpildyti specialiosios formos prašymą (forma FR0512 V2). Prašymo blanką galite rasti čia , jį taip pat nemokamai išduoda ir apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos skyriai.
Į prašymo blanką reikėtų įrašyti šiuos asociacijos „Langas į ateitį“ duomenis:

Paramos gavėjas: Asociacija „Langas į ateitį“
Paramos gavėjo kodas: 125715230
Buveinės adresas: Laisvės pr. 3, Vilnius

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetu. Tuomet Jums tereikia:
1. prisijungti prie savo internetinio banko ir pasirinkti e. paslaugas, ten - elektroninį deklaravimą. Tuomet prisijungsite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos deklaravimo svetainės.
2. Šioje svetainėje tiesiogiai užpildykite formą FR0512 V2 ir nurodykite paramos gavėjo kodą. Užpildę patikrinkite (paspauskite mygtuką "!") ir pateikite (paspauskite mygtuką "Pateikti").

Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, jums reikėtų prašymą išsispausdinti. Užpildytas prašymas tiesiogiai, paštu arba per darbdavį (jei jis sutinka) pateikiamas tai Apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai, kurios aptarnaujamoje teritorijoje gyvenate. Jų adresus rasite http://www.vmi.lt/lt/?itemId=20796.

Dėkojame Jums už Jūsų paramą!