Facebook

Twitter

Kviečiame aplankyti mus parodoje „Mokykla 2013“

Skubame pranešti, kad šių metų gruodžio 6 – 8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės per. 5, LT- 04215 Vilnius) vyks paroda MOKYKLA 2013, skirta mokiniams, tėvams, mokytojams ir visiems, kas domisi su šiandienine ir vis tobulėjančia mokykla.


Šiemet projektas Saugesnis internetas kartu su programa eTwinning parodoje dalyvaus stende „Draugiškas internetas“. Jį galėsite rasti pagrindinėje 4 salėje (4.31 stendas), priešais portalo „E . mokykla“ stendą.


Suteiksime informacijos Jums rūpimais saugaus interneto vartojimo klausimais (kur kreiptis aptikus žalingą turinį internete, kaip užtikrinti savo saugumą internete, kaip panaudoti interneto galimybes vykdant įvairiausią veiklą mokykloje ir t.t.), dalinsimės patarimais kaip sėkmingai vykdyti tarptautinius projektus elektroninėje programos eTwinning erdvėje, kviesime mažus ir didelius sukti „Laimės ratą“, dalinsime projektų prizus, kviesime įsigyti ir įsiamžinti su „Saugaus interneto vartotojo“ pasu!


Taip pat pirmąją parodos dieną gruodžio 6 d., penktadienį konferencijų salėje 3.2 projekto Saugesnis internetas draugai TEO LT kartu su Edukologijos mokslų daktare Austėja Landsbergiene, „Karalienės Mortos“ mokyklos mokytoja Margarita Ruzgaite ir TEO Verslo klientų rinkodaros departamento direktore Nerile Mažeikiene ves seminarą tėvams, mokytojams ir inovacijų mėgėjams „Išmaniai kartai – galimybės mokytis išmaniai!“

teo

Trečiąją parodos dieną gruodžio 8 d., sekmadienį salėje „Mokytojų kambarys“ 13 val. pranešimus tema „Saugesnis internetas mokiniams, tėvams, mokytojams“ skaitys projekto Saugesnis internetas atstovai ir draugai Mantas Masaitis, Virginija Navickienė (Švietimo informacinių technologijų centras“), Rita Šukytė (asociacija „Langas į ateitį“), Julita Pigulevičienė (VIPT asociacija).
Užsukite ir sužinokite daugiau!