Facebook

Twitter

Apdovanoti Geriausi Europos socialinio fondo lėšomis finansuoti projektai

Skambant audringiems aplodismentams lapkričio 15-osios vakarą viešbutyje LeMeridien Vilnius pirmą kartą iškilmingai pagerbti ir apdovanoti Geriausi Europos socialinio fondo lėšomis finansuoti projektai.


Į iškilmingą ceremoniją susirinkusius projektų vykdytojus sveikino renginį organizavusios Europos socialinio fondo agentūros direktorius Povilas Česonis, pasidžiaugęs, kad šie apdovanojimai – tai galimybė Projektų vykdytojams papasakoti apie nuveiktus darbus ir pasiektus tikslus, pasidalyti gerąja patirtimi bei kartu pasidžiaugti pasiektais laimėjimais.

Laimėtojams ir nominuotiems dalyviams apdovanojimus įteikė renginio partnerių atstovai: LR socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Audra Mikalauskaitė, LR vidaus reikalų ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos skyrius vedėja Eglė Šarkauskaitė, Švietimo bei mokslo ministerijos Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamento direktorius Raimondas Paškevičiusbei LR finansų ministerijos atstovas – Europos Sąjungos Struktūrinės paramos valdymo departamento direktoriaus pavaduotojasRamūnas Dilba.

Iš viso atskirose kategorijose buvo nominuoti 12 projektų, penki iš jų pripažinti geriausiais:

Nominacijoje „Inovatyvi idėja“ prizas buvo įteiktas projektui „Statybos ir nekilnojamojo turto specialistų Imitacinio mokymo centro įkūrimas“ (Projekto vykdytojas Vilniaus Gedimino technikos universitetas) už inovatyvių informacinių technologijų pritaikymą, sukuriant į studijuojančiojo poreikius orientuotą Intelektinę praktinio mokymo sistemą.

Nominacijoje „Sėkminga partnerystė“ apdovanotas projektas „Lietuvos e. piliečiui – paslaugos internete“(Projekto vykdytojas Asociacija „Langas į ateitį“) už produktyvią partnerystę sprendžiant socialinės atskirties mažinimo problemą, kylančią dėl ribotų gyventojų galimybių naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.

Nominacijoje „Veiksmingas įnašas bendruomenei ar regionui“nugalėjo projektas „Darbo link“ - tarpininkavimo paslaugų įdarbinant asmenis su klausos negalia plėtra“ (Projekto vykdytojas VšĮ Respublikinis kurčiųjų reabilitacijos centras) už veiksmingą indėlį į Lietuvos kurčiųjų bendruomenės integraciją į darbo rinką.

Nominacijoje „Projekto dalyvio svajonės įgyvendinimas“ apdovanotas Projektas „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas“ (Projekto vykdytojas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras) už indėlį į jaunųjų tyrėjų ugdymą, aukštus jų pasiekimus bei svajonių išsipildymą.

Vykusių apdovanojimų metu visi renginio svečiai galėjo balsuoti už jiems labiausiai patikusį projektą, išrinkdami jį „Populiariausiu tarp Geriausių“. Nugalėtoju tapo Projektas „Netradicinis ugdymas mokyklose: leisk man padaryti pačiam ir aš išmoksiu!“ (Projekto vykdytojas VšĮ Šeimos santykių institutas). Šis projektas išskirtinis nauju požiūriu į ugdymo procesus, mažinant agresiją vaikų elgesyje,organizuojant mokymus tėvams, mokytojams, nevyriausybinių organizacijų atstovams, taikant ugdymo modelį VEIK.

Specialiomis padėkomis buvo pagerbti ir du aktyviausiai konkurse dalyvavę projektų vykdytojai – Telšių rajono savivaldybė bei Alytaus kolegija, padėka įteikta ir privataus sektoriaus atstovui – UAB „Mantinga food“.

 

Renginio nuotraukas galite rasti čia.

Straipsnio šaltinis www.esf.lt