Facebook

Twitter

Naujame „Langas į ateitį“ projekte – dėmesys jaunimui

Iki šiol asociacija „Langas į ateitį“ dėmesį skyrusi suaugusiems, vyresnio amžiaus bei socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms priima iššūkį ir pradeda naują projektą „IKT įgūdžiai  tavo ateities karjerai“, skirtą 16-24 metų jaunimui. Projekto esmė – paskatinti jaunimą domėtis  Lietuvos darbo rinkos poreikiais, suprasti elektroninių įgūdžių svarbą darbe, pristatyti  e. paslaugas ir priemones, kurios pagerintų jaunimo įsidarbinimo gebėjimus ir pasirengimą darbo rinkai, o taip pat  paskatintų jų susidomėjimą technologijų panaudojimu darbe.


Šio projekto metu  bus organizuojami penki naujoviško formato renginiai „IT – tavo rytdienai“ Klaipėdos, Utenos, Alytaus, Šalčininkų ir Ukmergės miestuose. Juose apsilankę jaunuoliai galės patys pasirinkti jiems įdomiausius pranešimus, apsilankyti informacinėje e. paslaugų ir priemonių jaunimui mugėje ir išbandyti žaidimą KINECT. Skaityti pranešimus ir dalintis patirtimi su jaunuoliais pakviesti didžiųjų Lietuvos telekomunikacijų ir IT įmonių, bankų atstovai, įvairių sričių profesionalai.


„Langas į ateitį“ tikisi visų renginių metu sulaukti per 2000 jaunų veidų, kurie jaučiasi esantys savo „gyvenimo kalviais“.

Daugiau informacijos apie renginius netrukus.