Facebook

Twitter

DNB bankas pratęsė partnerystę su „Langas į ateitį“

Į asociacijos „Langas į ateitį“ veiklą ir plėtojamus žinių visuomenės projektus nuo 2012 m. birželio vėl įsitraukia DNB bankas, tapęs „Langas į ateitį“ partneriu ir pasirašęs partnerystės sutartį.

„DNB bankas nuosekliai prisideda prie asociacijos „Langas į ateitį” veiklos ir kartu su mumis skatins tolesnę žinių visuomenės raidą mūsų šalyje. Lietuva yra nemažai pasiekusi, kuriant ir naudojant elektronines paslaugas. Tik dar ne visi gyventojai turi pakankamai žinių ir ryžto jas pasitelkę spręsti kasdienius finansinius klausimus, kurti verslą, dirbti. Kartu DNB banku gyventojams galėsime pasiūlyti daugiau ir įvairesnių mokymo paslaugų”, – sako asociacijos „Langas į ateitį” direktorė Loreta Križinauskienė.

Asociacijos direktorė Loreta Križinauskienė teigia, kad dešimt metų kryptingai vykdomi „Langas į ateitį“ darbai sulaukia ne tik valstybės ir Europos institucijų įvertinimo, bet ir naujų privataus verslo partnerių, kurie sustiprina ir išplečia asociacijos veiklą.

„Šiandien absoliuti dauguma bankinių paslaugų, pradedant kasdieninėmis paslaugomis ir baigiant įmonės steigimu, teikiama elektroninėje erdvėje. Todėl mums rūpi, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas išmanytų, kaip jomis naudotis saugiai ir efektyviai. DNB mato naujus iššūkius ir besikeičiančius klientų poreikius, todėl toliau plėtoja  bendradarbiavimą  su „Langu į ateitį“, kartu kirsdami didesnį „naujos kartos langą“, - sakė DNB banko valdybos narys Šarūnas Nedzinskas.

Pirmieji kartu su DNB banku įgyvendinami „Langas į ateitį“ projektai bus skirti mažesnių miestų ir miestelių gyventojams.