Facebook

Twitter

„Langas į ateitį“ darbuotojų vizitas Londone

Kovo 14 – 17 dienomis vyko „Langas į ateitį“ darbuotojos Karolinos Jasvinaitės vizitas į Londone įsikūrusią „Peabody“ organizaciją. Šios kelionės tikslas buvo„Peabody“ suaugusiųjų švietimo aspektų tyrinėjimas.

 


„Peabody“ – tai jau 150 metų Londone veikianti organizacija, kuri teikia socialiai atskirtiems, sunkiai ekonomiškai gyvenantiems  žmonėms socialinį būstą, buria juos į klubus ir bendruomenes, kur organizuojami raštingumo ir kompiuterinio raštingumo mokymai, sodininkystės, piešimo ir kt. užsiėmimai, skatinantys žmonių bendravimą. Organizacija dirba ir su jaunais bedarbiais žmonėmis, ruošia juos darbo pokalbiui, padeda ieškoti darbo, taip pat moko kompiuterinio raštingumo.


Vizito metu Karolina Jasvinaitė tyrinėjo keletą organizacijos veiklų. Visų pirma „Langas į ateitį“ veiklai artimiausius kompiuterinio raštingumo mokymus:  metodus, socialiai pažeidžiamų žmonių grupių pritraukimą ateiti mokytis, kaip juos motyvuoti grįžti. Tyrinėtas bedarbių žmonių ruošimas darbo rinkai klausimas, socialinių projektų įtakos visuomenei matavimas ir t.t.


Dalijimasis patirtimi, ypatingai, su tokia didele ir gilias tradicijas turinčia ir kartu labai inovatyvia organizacija, yra labai naudingas. Tikimasi, kad įdomiai praleistas laikas Londone turės gerų rezultatų asociacijos „Langas į ateitį“ veikloje.


Ši kelionė buvo finansuojama pagal Mokymosi visą gyvenimą programos Grundtvig darbuotojų vizitų paprogramę.

 

Šios publikacijos turinys atspindi dotacijos Gavėjo, bet ne Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį ir neatsako už publikacijos turinį ir už galimą informacijos panaudojimą.