Facebook

Twitter

„Interneto savaitė 2012“ artėja

Kasmetine tarptautine iniciatyva virtusi „Interneto savaitė 2012“ (angl. Get Online Week 2012) šiais metais vyks kovo 26-30 dienomis.  Daugiau nei 50 Europos ir ne tik šalių bibliotekos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo įstaigos bei kitos institucijos ragins visuomenę prisijungti internetu. 2011 metais tai padarė daugiau nei 112 000 gyventojų visoje Europoje. Šiais metais rezultatą  tikimasi pralenkti ir sulaukti 200 000 iniciatyvos dalyvių ir rėmėjų.


„Interneto savaitės 2012“ iniciatoriai Telecentre-Europe dalyviams yra paruošę naujovę – darbui reikalingų IKT igūdžių įsivertinimo įrankį jaunimui – Skillage. Šio įrankio tikslas – sustiprinti jaunų žmonių supratimą apie informacinių technologijų svarbą ir neribotas galimybes. Šis įrankis bus platinamas švietimo įstaigų, jaunimo organizacijų socialiniuose tinkluose.

 

„Interneto savaitės 2012“ metu švietimo įstaigų darbuotojai, globėjai ir tėveliai bus kviečiami pasitikrinti ir įsivertinti savo žinias apie saugų elgesį internete. Saugių IKT įgūdžių barometras yra atraktyvus įrankis internete, kuris leis įsivertinti, ar mokame apsaugoti save ir vaikus internete dirbant bei pramogaujant.

 

Šiais metais taip pat veiks jau tradicija tapusi akcijos dalyvių skaičiuoklė „Aš esu Get Online Week dalyvis“,
kurioje registruotis ir dalyvauti bus kviečiami visi norintys prisidėti prie kasmetinės informacinę visuomenę skatinančios „Interneto savaitės“.


„Interneto savaitė 2012“ Lietuvoje koordinuojama asociacijos „Langas į ateitį“ ir vyks paraleliai su Europos Komisijos globojama ir asociacijos „Infobalt“ koordinuojama „E. įgūdžių savaite 2012“. Iniciatyvų partneriai „Microsoft Lietuva“, LR Kultūros ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie susisiekimo ministerijos, Kauno technologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus universitetas, Lietuvos informatikos mokytojų asociacija.

 

Informacijos partneris: