Facebook

Twitter

Socialiai atskirtų žmonių IRT įgūdžių gerinimas

 

XXI a. kompiuterinio raštingumo įgūdžiai yra neatsiejami nuo mūsų kasdienybės. Tačiau ne visi gyventojai turi jų pakankamai, kad galėtų jaustis patogiai skaitmeninėje eroje, ypač esantys socialinėje ar geografinėje atskirtyje. Pagrindinių IRT įgūdžių mokymas bei atskirtų žmonių skaitmeninės kompetencijos gerinimas yra opus klausimas visose Europos šalyse.

 


Siekiant padėti žmonėms tobulinti  IRT gebėjimus ir lengviau integruotis į visuomeninį gyvenimą Europoje pradėtas vykdyti naujas projektas „Tai yra IT“ (angl. This is IT). Šio projekto tikslas – suburti savanorius, kurie pasitelkiant inovatyvius mokymo metodus ir gerosios praktikos pavyzdžius padėtų socialiai ar geografiškai atskirtiems žmonėms pasiekti labiausiai prieinamas IRT mokymosi priemones ir būdus.


36 mėnesius truksianti iniciatyva „Tai yra IT“ yra finansuojama Europos Komisijos Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomosios įstaigos lėšomis. Projekto vykdytojas – tarptautinis konsorciumas, kurį sudaro 11 partnerių iš Graikijos, Norvegijos, Belgijos, Lenkijos, Turkijos, Šveicarijos ir Lietuvos. Mūsų šalyje šį projektą įgyvendins asociacija „Langas į ateitį“.


2012 m. sausio 12 d. Atėnuose, Graikijos Amerikos Sąjungoje, įvyko įvadinis projekto partnerių susitikimas, kurį organizavo projektą koordinuojantis partneris – organizacija Militos Emerging Technologies & Services (Graikija).


Išsamesnė informacija netrukus bus pateikta projekto svetainėje www.thisisit4u.eu (šiuo metu kuriama).

 

Daugiau informacijos:

Elisavet ANGELAKOPOULOU E.

angelakopoulou@militos.org

+30 210 6772129

Projektas įgyvendinamas pagal Mokymosi visą gyvenimą programą.

Šios publikacijos turinys atspindi dotacijos Gavėjo, bet ne Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį ir neatsako už publikacijos turinį ir už galimą informacijos panaudojimą.