Facebook

Twitter

Pristatyti tarpiniai projekto „Lietuvos e. piliečiui – paslaugos internete“ rezultatai

Š. m. rugsėjo 13 dieną Lietuvos darbo biržoje įvyko aljanso „Langas į ateitį“ vykdomo projekto „Lietuvos e. piliečiui – paslaugos internete“ tarpinių rezultatų pristatymas. Renginys buvo skirtas Lietuvos darbo biržos – prie projekto sėkmės prisidedančio socialinio partnerio – teritorinių darbo skyrių darbuotojams, kviečiantiems bedarbius ir darbo ieškančius gyventojus į projekto kompiuterinio raštingumo kursus.


Projekto tarpinių rezultatų pristatymo metu kalbėta apie kompiuterinio raštingumo svarbą gerinant gyvenimo kokybę, ypatingai, socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių, žmonių ieškančių darbo. Taip pat apžvelgti jau nuveikti darbai ir dar siekiami rodikliai bei būsimos veiklos. Renginio dalyviai dalijosi gerąja patirtimi, kaip jiems pavyksta motyvuoti tikslinę grupę registruotis į kursus.


Projekto vadovė Rita Šukytė džiaugėsi, kad nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio vykstančiuose projekto mokymuose jau sudalyvavo 11.000 dalyvių, iš jų net 4.300 asmenų į kursus pakvietė Lietuvos darbo biržos teritorinių skyrių darbuotojai. Projekto mokymai darbo neturintiems gyventojams suteikia ne tik kompiuterinio raštingumo pagrindų, o taip pat išmoko, kaip naudotis Lietuvos darbo biržos ir kitomis valdžios bei verslo e. paslaugomis.


Lietuvos darbo biržos direktorius Mindaugas Petras Balašaitis kartu su aljanso „Langas į ateitį“ vadove Loreta Križinauskiene renginio dalyviams įteikė padėkos raštus už nuoširdų indėlį skatinant darbo ieškančius gyventojus įgyti skaitmeninio raštingumo žinių  „Langas į ateitį“ įgyvendinamame ir ES struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Lietuvos e. piliečiui –  paslaugos internete“.

 

 

2011 m. rugsėjo 9 d. projekto rezultatai