Facebook

Twitter

Verslo pradmenų kursas bus nemokamai teikiamas internetu

Turintys verslo idėjų ir norintys užsiimti savarankiška veikla su pagrindiniais verslo principais galės susipažinti internetu – šiandien Lietuvos darbo biržoje asociacija „Langas į ateitį“ pristatė nuotolinį nemokamą mokymo kursą, skirtą ketinantiems pradėti savo verslą Lietuvoje. Skatinant užimtumą šis kursas bus siūlomas  ieškantiems darbo, ir kitiems versliems asmenims.


Asociacijos „Langas į ateitį“ direktorės Loretos Križinauskienės įsitikinimu, atėjo laikas informacinių technologijų ne tik mokytis, bet ir panaudoti jas savo gyvenimo kokybei gerinti. L.Križinauskienė įsitikinusi, kad netradiciniu būdu – internetu - dėstomas verslumo kursas sulauks dėmesio, nes tai patogus būdas mokytis tuo metu ir tokiu tempu, koks yra priimtinas kiekvienam žmogui.


Internetu pateikiamoje  mokymo medžiagoje bus galima sužinoti apie smulkiojo verslo rūšis, išmokti parengti verslo planą, pasirinktą verslą užregistruoti. Dvylikos valandų apimties  nuotolinio mokymo kursas supažindins jo dalyvius su verslo valdymo pagrindais, mokesčių sistema, deklaracijomis ir internetinės bankininkystės paslaugomis. Pabaigus šį kursą visi dalyviai turės galimybę mokytis ir kituose „Langas į ateitį“ parengtuose nuotoliniuose kursuose, susijusiuose su informacinių technologijų pritaikymu kasdieniame gyvenime.

Pasak L.Križinauskienės, 15 aktyviausių Lietuvos darbo biržos konsultantų  taps pirmaisiais bandomojo kurso lankytojais. Atsižvelgus į šios pirmosios lankytojų grupės pastabas bei „Versli Lietuva“ konsultantų rekomendacijas tikimasi jau rugsėjo pabaigoje pasiūlyti nuotolinį kursą visiems  norintiems  Lietuvos gyventojams. Šis kursas bus nemokamas ir  jį bus galima rasti  „Versli Lietuva“ interneto tinklapyje šalia  kitos verslui pateikiamos informacijos.

Projektą „IKT ir verslumo įgūdžių stiprinimas“ vykdo asociacija „Langas į ateitį“, jo partneriai – Lietuvos darbo birža ir LR Ūkio ministerija. Projektas finansuojamas bendrovės „Microsoft“  „Neribotų galimybių“ programos ir “Langas į ateitį“ lėšomis.