Facebook

Twitter

Kipro kompiuterininkų sąjungos vizitas asociacijoje „Langas į ateitį“

Lapkričio 6 - 12 dienomis Lietuvoje lankėsi Kipro kompiuterininkų sąjungos delegacija. Svečiai atvyko pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą. Kipro kompiuterininkų sąjungos nariai domėjosi naująja ECDL partnerine programa e-Guardian, kuri sukurta Lietuvoje ir tampa vis labiau žinoma Europoje.


Svečiai lankėsi VU Matematikos ir informatikos institute, kur susitiko su Lietuvos kompiuterininkų sąjungos tarybos nariais. Susitikimo metu buvo išsamiai pristatyta Lietuvos ir Kipro kompiuterininkų sąjungų veikla, diskutuota apie bendradarbiavimo galimybes. Asociacijoje „Langas į ateitį“ svečiams buvo pristatytas lapkričio 1 d. prasidėjęs Leonardo da Vinci programos projektas „e-GUARDIAN“, kuriame dalyvauja partneriai iš Lietuvos, Latvijos ir Vokietijos. ECDL Lietuva būstinėje buvo demonstruojama e-Guardian testavimo sistema anglų kalba, detaliai aptartas būsimo vertimo į graikų kalbą ir diegimo Kipre projektas. Svečiai taip pat lankėsi VU Kauno Humanitariniame fakultete, kur susitiko su Informatikos katedros kolektyvu.


Vizito metu buvo pasirašyta sutartis dėl e-Guardian programos diegimo Kipre ir sutarta dėl būsimo kipriečių vizito į Lietuvą datos ir problematikos. Kipras tapo antrąja e-Guardian programą diegiančia šalimi.

 

 

 

VšĮ "Informacinių technologijų institutas"

Daugiau informacijos www.ecdl.lt