Facebook

Twitter

„Langas į ateitį“ atstovauja Lietuvai pasauliniame Interneto valdymo forume

Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato organizuojamo pasaulinio Interneto Valdymo Forumo (angl. Internet Governance Forum, IGF 2010), kuris vyksta rugsėjo 14 – 17 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, trečioje salėje veiks Interneto valdymo forumo kaimelis – paroda (angl. IGF Village).

 

Čia įrengtuose stenduose savo veiklą bei rezultatus pristatys per 30 organizacijų iš įvairių pasaulio šalių. Matomiausioje parodos vietoje, šalia plenarinės salės, įrengtas Lietuvą reprezentuojantis stendas, kur kartu su kitomis trimis organizacijomis šaliai atstovauti pakviesta ir asociacija „Langas į ateitį“. Asociacijos atstovai supažindins IGF 2010 svečius su „Langas į ateitį“ iniciatyva ir projektais, kurie 2002 – 2010 m. reikšmingai prisidėjo prie Lietuvos informacinės visuomenės plėtros.

Jau penktus metus Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato organizuojamas pasaulinis Interneto Valdymo Forumas šiemet rengiamas Vilniuje. Jame dalyvaus daugiau kaip 100 pasaulio šalių vyriausybinių bei nevyriausybinių organizacijų, verslo ir mokslo atstovai, kurie diskutuos pagrindiniais interneto valdymo klausimais, siekdami skatinti saugumą, stabilumą internete ir numatyti tolesnes plėtros galimybes.

Renginio metu vyks plenarinės sesijos bei daugybė seminarų, kuriuose IGF 2010 dalyviai polemizuos, dalinsis patirtimi. Svarbi Forumo dalis – tarptautinė kontaktų mugė. Joje prisistatys bei naujų verslo partnerių dairysis informacinių ir ryšių technologijų įmonės.

 

Apie „Langas į ateitį“

2002 m. socialiai atsakingos Lietuvos verslo įmonės, siekdamos skatinti interneto ir el. paslaugų naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį, šalies konkurencingumą Europoje bei pasaulyje, susivienijo į asociaciją „Langas į ateitį“. Šiandien asociacijos „Langas į ateitį“ nariai yra AB SEB bankas, „Swedbank“ AB, UAB Omnitel ir UAB „ATEA“. Iniciatyvos partneriai – LR Vidaus reikalų ministerija, UAB „Microsoft Lietuva“, advokatų kontora „Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai/LAWIN”, ryšių su visuomene agentūra „PR Service/Edelman Afilliate”, Viešosios politikos ir vadybos institutas.

 

Karolina Jasvinaitė
Asociacijos „Langas į ateitį“ projektų vadybininkė
Tel. 8 5 2397813