Facebook

Twitter

Tęsiasi projekto „VIPT administravimas ir sistemos priežiūra“ įgyvendinimas

Tęsiasi LR Vidaus reikalų ministerijos finansuojamo projekto „VIPT administravimas ir sistemos priežiūra“ įgyvendinimas. Projektą įgyvendina partnerių konsorciumas: Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai", UAB „S4ID“, asociacija „Langas į ateitį“ ir Kauno technologijos universitetas.  

Projekto pagrindinis tikslas – stiprinti infrastruktūrinių projektų dėka sukurto VIPT tinklo funkcionavimą Lietuvos kaimuose ir mažuose miesteliuose bei užtikrinti VIPT veiklos tęstinumą. Taip pat projekto įgyvendinimo metu aktyviai siekiama prisidėti prie skaitmeninės atskirties mažinimo tarp miesto ir kaimo gyventojų. Elektroninių paslaugų, tiek viešųjų, tiek privačių platinimas, skatinimas mokytis kompiuterinio raštingumo tiek tiesioginiu, tiek nuotoliniu būdu ir visa eilė kitų elektroninėje erdvėje teikiamų paslaugų plėtra per viešuosius interneto prieigos taškus yra ir bus veiksminga priemonė informacinės visuomenės plėtrai Lietuvos kaime.

Lietuvoje veikiantis VIPT tinklas apima daugiau nei 800 viešųjų interneto prieigos taškų. Nenuostabu, kad administruojant, prižiūrint viešuosius interneto prieigos taškus ar besidomint jų veikla nuolat kyla įvairių klausimų, atsiranda problemų, kurias būtina spręsti. Todėl kiekvienas VIPT tinklo narys ar suinteresuotas šia veikla asmuo gali minimaliomis sąnaudomis gauti būtiną ir kokybišką informaciją iš patyrusių konsultantų. Paskambinę pagalbos telefonu (8-5) 2430357, ar parašę elektroninį laišką į pagalba@vipt.lt galėsite operatyviai gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Projekto metu, tradiciškai bus organizuojami renginiai skirti VIPT tinklo dalyviams. Šiais metais renginiai išsiskirs savo navatoriškomis idėjomis ir neįprasta turinio pateikimo forma. Taip pat visi norintys bus kviečiami sudalyvauti organizuojamuose konkursuose, akcijose ir laimėti naudingų prizų. Bus leidžiamas elektroninis VIPT laikraštis, siunčiami naujienlaiškiai, skleidžiama informacija apie VIPT tinklą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Su VIPT kuratoriais, steigėjais bus susitinkama ne tik renginių metu. Projekto komanda iki pat žiemos lankys skirtingose vietose įsteigtus VIPT, aiškinsis egzistuojančias problemas, naujos įrangos, mokymų poreikį. 

Taip pat yra siekiama tobulinti ir administruoti portalą www.vipt.lt tam, kad jis taptų informacijos apie VIPT šaltiniu bei interaktyviu ir įdomiu įrankiu visiems lankytojams. Projekto komanda džiaugiasi, kad VIPT kuratoriai aktyviai siunčia straipsnius apie jų VIPT įvykusius renginius, susitikimus, šventes, organizuotus mokymus. Tokiu būdu visi tinklo dalyviai elektroninėje erdvėje dalinasi gerosiomis praktikomis, idėjomis su visais VIPT tinklo nariais. Todėl ir toliau tikimąsi VIPT steigėjų ir kuratorių aktyvumo skelbiant visiems aktualias naujienas iš VIPT gyvenimo. Informaciją apie renginius galite siųsti el.paštu laura@vipt.lt.

Spalvingos ir saulėtos vasaros visiems VIPT tinklo nariams!