Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį” buria naujus partnerius

Vilnius, 2002 rugsėjo 4 d. Prie aljanso “Langas” į ateitį”, Lietuvoje steigiančio nemokamus viešus interneto prieigos taškus, prisijungė nauji partneriai: audito, mokesčių bei konsultacijų paslaugas teikianti firma “Deloitte & Touche”, advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei ryšių su visuomene agentūra “DDB&Co. ir Katkevičius”. 

Aljansą “Langas į ateitį” subūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansa-LTB” ir Vilniaus bankas, vėliau prie jo prisijungė “SonexCo” ir “Alna”. Aljansas vykdo unikalų Lietuvoje verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai projektą, kurio misija – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį.

"Mums garbė būti juridiniais partneriais viename būryje su aljanso "Langas i ateiti" steigėjais ir prisidėti prie to, kad Lietuva taptų modernesne, sparčiai besivystančia Europos valstybe”, - sakė advokatų kontoros “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” advokatas Rolandas Valiūnas.

Jo teigimu, žmonės, gyvenantys mažesniuose miestuose ir kaimuose, gaus unikalią galimybę naudotis informacinėmis galimybėmis, kurios kitokiu būdu būtų jiems neprieinamos.

“Suprasdami šio projekto svarbą Lietuvai, mes norime aktyviai dalyvauti, kuriant informacinę visuomenę, o aljansas yra puiki galimybė tą padaryti”, - sakė agentūros “DDB&Co. ir Katkevičius” direktorius Aurelijus Katkevičius.

Pasak Juozo Kabašinsko, “Deloitte & Touche” vadovo Lietuvoje, dalyvavimas aljanso “Langas į ateitį” veikloje – ne tik garbinga, bet ir naudinga misija, nes kuo labiau išsilavinusi visuomenė, tuo palankesnė situacija yra verslo plėtrai.

Kurdamas interneto centrus, aljansas aktyviai bendradarbiauja su vietos savivaldos institucijomis. Jos suteikia interneto centrams patalpas ir rūpinasi administravimu, o aljansas įveda interneto ryšį, padovanoja kompiuterius bei suteikia techninio aptarnavimo paslaugas.

Per metus Lietuvoje ketinama įkurti 65 viešuosius interneto prieigos centrus 54 Lietuvos vietovėse. Tai suteiks galimybę Lietuvos gyventojams internete praleisti daugiau kaip 1 500 000 valandų.