Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį” įkūrė nemokamo interneto centrą Rokiškyje

Rokiškis, 2002 lapkričio 8 d. Informacinės visuomenės plėtrą remiantis verslo aljansas “Langas į ateitį” naujai suremontuotame Rokiškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Taikos g.19) penktadienį atidarė viešąjį interneto centrą. 

Aljanso “Langas į ateitį“ iniciatyva centre įrengti 4 kompiuteriai su interneto ryšiu. Kaip ir kituose jau veikiančiuose aljanso “Langas į ateitį“ interneto centruose, Rokiškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje atidarytame viešajame interneto centre nemokamai įdiegta “Lietuvos telekomo" paslauga ”DSL takas", padovanoti 4 kompiuteriai, o mėnesinis abonementinis mokestis sumažintas perpus. Kiekvienas Rokiškio gyventojas viešajame interneto centre turės galimybę nemokamai pasinaudoti internetu.

Tai jau 26-asis aljanso “Langas į ateitį” įkurtas viešasis interneto centras Lietuvoje. Iki metų pabaigos visoje Lietuvoje bus įrengti 65 centrai, kurie suteiks galimybę Lietuvos gyventojams internete praleisti daugiau kaip 1,5 mln. valandų.

Informacinės visuomenės plėtrą remiantis verslo aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas šių metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansa-LTB”, Vilniaus bankas, “Sonex” ir “Alna”. Projekto partneriai yra audito, mokesčių bei konsultacijų paslaugas teikianti firma “Deloitte & Touche”, advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei ryšių su visuomene agentūra “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Projekto iniciatoriai siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus pasiektų Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.