Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį”- Melnragės gyventojams

Klaipėda, 2002 lapkričio 21 d. Ketvirtadienį oficialiai atidarytas viešasis interneto centras Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Melnragės filiale, įsikūrusiame seniūnijos pastate Molo gatvėje. Kaip ir kituose jau veikiančiuose aljanso „Langas į ateitį“ interneto centruose, šioje bibliotekoje atidarytame viešajame interneto centre nemokamai įdiegta ,,Lietuvos telekomo" paslauga ,,DSL takas", padovanoti ir prijungti du kompiuteriai. 

Klaipėdos savivaldybei pritarus, gyventojai trejus metus galės naudotis internetu nemokamai.

Aljanso “Langas į ateitį “ iniciatyva Klaipėdos krašte jau galima nemokamai naudotis internetu ir kitose trijose bibliotekose: Šventojoje (Šventosios g. 1), Priekulėje (Klaipėdos g. 3) ir Klaipėdoje (H.Manto g. 45). Viešasis interneto centras atidarytas taip pat ir Kretingos muziejuje (Vilniaus g.20).

Lietuvoje jau veikia dvidešimt septyni “Langas į ateitį” iniciatyva įsteigti interneto centrai. Iki metų pabaigos visoje Lietuvoje planuojama įrengti 65 centrus, kurie suteiks galimybę Lietuvos gyventojams internete praleisti daugiau kaip 1 500 000 valandų.

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas šių metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansa-LTB”, “Vilniaus bankas”, “Sonex” ir “Alna”.

Projekto partneriai yra “Deloitte & Touche”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Projekto iniciatoriai siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus leistų pasiekti Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.