Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį” Prienuose įsteigė nemokamą interneto centrą

Prienai, 2002 lapkričio 21 d. Ketvirtadienį oficialiai atidarytas viešasis interneto centras Prienų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Kauno g. 2a. 

Interneto centro atidaryme dalyvavo Prienų rajono meras Antanas Gustaitis.

Kaip ir kituose jau veikiančiuose aljanso „Langas į ateitį“ interneto centruose, šioje bibliotekoje atidarytame viešajame interneto centre nemokamai įdiegta interneto linija, padovanoti ir prijungti keturi kompiuteriai. Prienų savivaldybei pritarus Prienų gyventojams trejiems metams sudarytos sąlygos naudotis internetu nemokamai.

Aljanso “Langas į ateitį “ iniciatyva Pietų Lietuvos gyventojai jau gali nemokamai naudotis internetu Alytuje, Seirijuose (Lazdijų raj.), Viečiūnuose (Druskininkų raj.), Varėnoje.

Lietuvoje jau veikia dvidešimt aštuoni “Langas į ateitį” iniciatyva įsteigti interneto centrai. Iki metų pabaigos visoje Lietuvoje planuojama įrengti 65 centrus, kurie suteiks galimybę Lietuvos gyventojams internete praleisti daugiau kaip 1 500 000 valandų.

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas šių metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansa-LTB”, Vilniaus bankas, “Sonex” ir “Alna”.

Projekto partneriai yra “Deloitte & Touche”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Projekto iniciatoriai siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus leistų pasiekti Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.