Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį” Šeduvoje įsteigė nemokamą interneto centrą

Šeduva, 2002 lapkričio 26 d. Antradienį oficialiai atidarytas viešasis interneto centras Šeduvoje, Radviliškio rajono viešojoje bibliotekoje, Kėdainių g. 6. 

Interneto centro atidaryme dalyvavo Šeduvos seniūnas Kostas Dočkus, Radviliškio rajono tarybos nariai.

Kaip ir kituose jau veikiančiuose aljanso „Langas į ateitį“ interneto centruose, šioje bibliotekoje atidarytame viešajame interneto centre nemokamai įdiegta interneto linija, padovanoti ir prijungti du kompiuteriai. Radviliškio rajono savivaldybei pritarus Šeduvos gyventojams trejiems metams sudarytos sąlygos naudotis internetu nemokamai.

Lietuvoje jau veikia dvidešimt devyni “Langas į ateitį” iniciatyva įsteigti interneto centrai. Iki metų pabaigos visoje Lietuvoje planuojama įrengti 65 centrus, kurie suteiks galimybę Lietuvos gyventojams internete praleisti daugiau kaip 1 500 000 valandų.

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas šių metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansa-LTB”, Vilniaus bankas, “Sonex” ir “Alna”.

Projekto partneriai yra “Deloitte & Touche”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Projekto iniciatoriai siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus leistų pasiekti Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.