Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį” Kelmėje įsteigė nemokamą interneto centrą

Kelmė, 2002 gruodžio 4 d. Trečiadienį oficialiai atidarytas viešasis interneto centras Kelmėje, Žemaitės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, Vytauto Didžiojo g.73. 

Interneto centro atidaryme dalyvavo Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas, Kelmės rajono meras Kostas Arvasevičius, aljanso “Langas į ateitį” atstovai, bibliotekos darbuotojai ir lankytojai.

“Nepaprastai džiugu, kad verslo ir savivaldybės pastangomis Kelmėje atidarytas interneto centras. Tikimės, kad toks sėkmingas verslininkų ir savivaldybės bendradarbiavimas leis ir toliau įgyvendinti gyventojams naudingus projektus. Manau, galime drąsiai teigti, kad galimybė visiems gyventojams naudotis internetu reiškia dar vieną žingsnį Europos Sąjungos link”, - sakė Kelmės rajono meras Kostas Arvasevičius.

Kaip ir kituose jau veikiančiuose aljanso „Langas į ateitį“ interneto centruose, šioje bibliotekoje atidarytame viešajame interneto centre nemokamai įdiegta interneto linija, padovanoti ir prijungti keturi kompiuteriai. Savivaldybei pritarus, Kelmės gyventojams trejiems metams sudarytos sąlygos naudotis internetu nemokamai.

Lietuvoje jau veikia trisdešimt “Langas į ateitį” iniciatyva įsteigtų interneto centrų. Iki metų pabaigos visoje Lietuvoje planuojama įrengti 65 centrus, kurie suteiks galimybę Lietuvos gyventojams internete praleisti daugiau kaip 1 500 000 valandų.

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas šių metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansa-LTB”, Vilniaus bankas, “Sonex” ir “Alna”.

Projekto partneriai yra “Deloitte & Touche”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Projekto iniciatoriai siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus leistų pasiekti Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.