Facebook

Twitter

Aukštadvaryje atidarytas nemokamas “Langas į ateitį” interneto centras

Aukštadvaris, vasario 21 d. Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas į ateitį” Aukštadvaryje atidarė viešojo interneto centrą. Šis centras, kuriame lankytojai galės nemokamai naudotis internetu, įsikūrė Technikumo g. 11.

Aukštadvaryje įkurtame interneto centre gyventojai galės naudotis 4 kompiuteriais.

Aljanso “Langas į ateitį” Lietuvoje įkurti viešieji interneto centrai Lietuvoje suteikia galimybę visiems gyventojams naudotis internetu nemokamai.

“Langas į ateitį” finansavo 66 interneto centrų įsteigimo darbus. Interneto centrai leis Lietuvos žmonėms internete praleisti daugiau kaip 1 500 000 valandų.

Asociacijos iniciatoriai mano, kad projektas “Langas į ateitį” – tai naujos galimybės savivaldybėms rūpintis savo gyventojų ateitimi. Steigiant viešuosius interneto centrus, sėkmė priklauso ne tik nuo iniciatorių, bet ir nuo vietos valdžios partnerystės, interneto centrus steigiančių įstaigų požiūrio ir geranoriškumo. Projekto iniciatoriai džiaugiasi, kad Šiaulių gyventojų iniciatyva įkurtas interneto centras, kuriame miesto ir aplinkinių vietovių gyventojai galės nemokamai prieiti prie internete esančios informacijos.

Aljanso “Langas į ateitį” misiją remia aukščiausi šalies vadovai ir savivaldybės.

Neseniai pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su LR Vidaus reikalų ministerija leis 2003 metais projektą plėtoti dar didesniais mastais ir bendromis verslo bei valstybės pastangomis suteikti šalies žmonėms galimybių nemokamai naudotis internetu.

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas šių metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansa-LTB”, Vilniaus bankas, “Sonex” ir “Alna”. Projekto partneriai yra “Deloitte & Touche”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Projekto iniciatoriai siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus leistų pasiekti Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.