Facebook

Twitter

SAMPO bankas tapo aljanso „Langas į ateitį“ partneriu

Vilnius, 2003 gegužės 8 d. Į verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljanso “Langas į ateitį” veiklą įsitraukė naujas partneris - SAMPO bankas.

Aljansas vykdo unikalų Lietuvoje verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai projektą, kurio misija – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį.

“Mūsų banko pilietinė pareiga – prisijungti prie iniciatyvų, kurios skatina spartesnę Lietuvos visuomenės pažangą. Mes ypatingai vertiname galimybę aktyviai dalyvauti projekte, kuris vienija verslo, visuomenės ir valstybės institucijų pajėgas . Ambicingam bankui patrauklus ambicingas aljanso tikslas – per keletą metų Lietuvoje pasiekti europinį interneto skverbties vidurkį”, - sakė SAMPO banko valdybos pirmininkas Gintautas Galvanauskas.

Aljansą “Langas į ateitį” subūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansabankas” ir „Vilniaus bankas“, prie jo prisijungė “Sonex grupė”, “Alna”, aljanso partneriu tapo LR Vidaus reikalų ministerija.

“Labai džiaugiamės galėdami plėsti bendraminčių ir bendradarbių ratą. „Langas į ateitį“ veikla, pripažinta ir įvertinta tarptautiniu mastu, įgyja vis platesnį mastą. Nauji partneriai aljansui ir Lietuvai reiškia dar spartesnę interneto plėtrą, kartu ir kylantį visų mūsų gyvenimo lygį. SAMPO bankas, įsitraukęs į mūsų veiklą, padės siekti aljanso užsibrėžtą tikslo – aktyviai dalyvauti kuriant modernią, išsilavinusią Lietuvos visuomenę”, - sakė aljanso “Langas į ateitį” direktorė Loreta Križinauskienė.

Aljansas 2003 metais tęsia pradėtus darbus – toliau steigia viešuosius interneto centrus bei pradėjo naują projektą – rengia nemokamus kursus, kuriuose šalies gyventojai mokomi interneto pradmenų.

“Langas į ateitį” siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus pasiektų Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.

Informacinės visuomenės plėtrą remiantis verslo aljansas “Langas į ateitį” įkurtas 2002 metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansabankas”, “Vilniaus bankas”, “Sonex grupė” ir “Alna”. Projekto partneriai yra audito paslaugas teikianti firma “Deloitte & Touche”, advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei ryšių su visuomene agentūra “DDB&Co. ir Katkevičius”.