Facebook

Twitter

“Motorola” tapo aljanso „Langas į ateitį“ partnerė

Vilnius, 2003 birželio 20 d. Pasaulinė kompanija “Motorola” prisidėjo prie verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljanso "Langas į ateitį" veiklos ir tapo jo didžiąja partnere. Aljansas vykdo unikalų Lietuvoje ir pasaulyje verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai projektą, kurio misija – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį.

“Motorola” yra viena pasaulinių lyderių technologijų srityje, pasauliui pateikianti naujausius sprendimus ir tokiu būdu kurianti žinių visuomenės ateitį. “Langas į ateitį” iniciatyva – tai dinamiškas ir perspektyvus judėjimas, kuris tampa vienu garsesnių Lietuvos projektų, pripažįstamų ir pasauliniu mąstu. Aljansas vienija kertines verslo, visuomenės ir valstybės institucijų pastangas, kurios per trumpą laiką davė akivaizdų efektą. Manome, kad aljanso veikla turėtų plėstis ir mes ketiname aktyviai prisidėti prie šio unikalaus projekto plėtros”, - sakė "Motorola" atstovas Baltijos valstybėse Šarūnas Vasiliauskas.

Antrus metus veikiantis aljansas toliau steigia viešuosius interneto centrus bei vykdo naują projektą – rengia nemokamus kursus, kuriuose šalies gyventojai mokomi interneto pradmenų. “Langas į ateitį” siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus pasiektų Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.

“Džiaugiamės, kad aljansą papildė pasaulinė kompanija. “Langas į ateitį” veiklą vertina ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinė bendruomenė. Kiekvienas naujas partneris parodo pasitikėjimą verslo iniciatyva dalyvauti kuriant modernią šalies visuomenę”, - sakė aljanso “Langas į ateitį” direktorė Loreta Križinauskienė.

“Motorola” yra viena iš pasaulinių lyderių bevielių ir plačiajuosčių komunikacijų srityje. 2002-aisiais metais jų pardavimai siekė 27.3 mlrd. JAV dolerių. “Motorola” yra korporatyvus pasaulio pilietis, daug dėmesio skiriantis verslo etikai ir skinantis kelią svarbioms išradingoms naujovėms, kurios palengvina gyvenimą, gerbiantis tradicijas, išlikusias per 75 kompanijos gyvavimo metus.

Informacinės visuomenės plėtrą remiantis verslo aljansas “Langas į ateitį” įkurtas 2002 metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansabankas”, “Vilniaus bankas”, “Sonex”, ir “Alna”. Prie aljanso veiklos steigiant viešuosius interneto centrus prisidėjo LR Vidaus reikalų ministerija. Didysis aljanso partneris - SAMPO bankas. Projekto partneriai yra audito paslaugas teikianti firma “Deloitte & Touche”, advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei ryšių su visuomene agentūra “DDB&Co. ir Katkevičius”.