Facebook

Twitter

Langas į ateitį bendradarbiaus su pramonininkais

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas į ateitį” pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Lietuvos pramonininkų konfederacija.

“Aljansas ”Langas į ateitį“ ir Lietuvos pramonininkų konfederacija vertina informacinės visuomenės plėtros svarbą šalies ūkio konkurencingumui bei bendrajai šalies gerovei. Glaudus aljanso ”Langas į ateitį” ir Pramonininkų konfederacijos bendradarbiavimas turės įtakos informacinės visuomenės vystymosi procesams šalyje”, - rašoma Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidento hab. dr. Bronislovo Lubio ir aljanso “Langas į ateitį” direktorės Loretos Križinauskienės pasirašytame memorandume.

Dokumente sutarta bendradarbiauti keliomis kryptimis. Ambicingiausia šio bendradarbiavimo sritimi laikomi ketinimai skatinti mokestines lengvatas darbdaviams, perkantiems savo darbuotojams kompiuterius ir įvedantiems interneto ryšį į jų namus, bei ūkio subjektams, įsisavinantiems informacines bei telekomunikacines technologijas. Be to, ketinama skatinti mokesčių lengvatas kompiuterius ar interneto ryšį įsigyjantiems fiziniams asmenims.

Aljansas kartu su Pramonininkų konfederacija rengs regioninius pristatymus ir susitikimus su Konfederacijos nariais. Susitikimuose bus supažindinama su verslo aplinkos ir darbo jėgos modernizavimo nauda bei kitomis galimybėmis padidinti verslo konkurencingumą, skatinant informacinės visuomenės plėtrą.

Lietuvos pramonininkų konfederacija skatins savo narius tapti aljanso “Langas į ateitį” nariais bei partneriais, remti ir dalyvauti jo veikloje.

“Aljanso veikla įgauna vis naujų formų, atsiveria naujos galimybės. Pradėję steigti viešuosius interneto centrus, šiemet rengiame ir dar vieną projektą - mokome šalies gyventojus naudotis internetu. Šiuo memorandumu mes dar labiau išplėtėme savo veiklą – partnerystė su svariausia šalies verslo organizacija padės skatinti dar spartesnę informacinės visuomenės plėtrą”, - sakė Langas į ateitį” direktorė L.Križinauskienė.

 

Informacinės visuomenės plėtrą remiantis verslo aljansas “Langas į ateitį” įkurtas 2002 metų gegužės mėnesį. Jo siekis – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansabankas”, “Vilniaus bankas”, “Sonex grupė” ir “Alna”. Aljanso didieji partneriai – SAMPO bankas ir MOTOROLA. Projekto partneriai yra audito paslaugas teikianti firma “Deloitte & Touche”, advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei ryšių su visuomene agentūra “DDB&Co. ir Katkevičius”.