Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį” bendradarbiaus su Darbo birža

Vilnius, rugpjūčio 1 d. Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas į ateitį” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos darbo birža. Šia sutartimi į Aljanso mokymus naudotis internetu bus įtraukti bedarbiai bei jiems sudaromos galimybės greičiau susirasti darbo.

“Mes kas ketvirtį teiksime informaciją Aljansui apie padėtį šalies darbo rinkoje, informuosime, kokių specialistų yra ir kokių reikia daugiausia, informacine bei reklamine medžiaga aprūpinsime Aljansą. Toks bendradarbiavimas tikrai duos daug naudos darbo ieškantiems ir norintiems keisti specialybę žmonėms. Šia sutartimi mes taip pat patvirtinome galimybes ateityje plėsti ir pildyti mūsų ir “Lango į ateitį” bendradarbiavimą”, - sakė sutartį pasirašęs Lietuvos darbo biržos direktorius Vidas Šlekaitis.

Darbo biržos vadovas taip pat patvirtino, kad bus paskirtas atakingas darbuotojas, koordinuosiantis bedarbių mokymus naudotis internetu.

“Ši sutartis įrodo, jog Aljanso veikla nuolat plečiasi, įgaudama vis naujas formas. Susitarimas su Darbo birža į mūsų projektą leis įtrauki atskirą visuomenės grupę – bedarbius. Žinių ir sugebėjimų plėtimas jiems turėtų būti išties naudingas. Džiugu, kad vis labiau į Aljanso veiklą įsitraukia ir Valstybės institucijos bei verslo organizacijos. Tai leis greičiau pasiekti mūsų užsibrėžtų tikslų”, - sakė Langas į ateitį” direktorė L.Križinauskienė.

Liepos mėnesį “langas į ateitį” pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Informacinės visuomenės plėtrą remiantis verslo aljansas “Langas į ateitį” įkurtas 2002 metų gegužės mėnesį. Jo siekis – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė bendrovės “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansabankas”, “Vilniaus bankas”, “Sonex grupė” ir “Alna”. Aljanso didieji partneriai – SAMPO bankas ir MOTOROLA. Projekto partneriai yra audito paslaugas teikianti firma “Deloitte & Touche”, advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei ryšių su visuomene agentūra “DDB&Co. ir Katkevičius”.