Facebook

Twitter

Aljansas “Langas į ateitį” sudomino aukštus tarptautinės organizacijos vadovus

Vilnius, balandžio 22 d. Aljanso “Langas į ateitį” projektai ir toliau sulaukia didžiulio dėmesio iš tarptautinių organizacijų.

Lietuvos ambasada JAV pranešė, kad Strateginių ir tarptautinių studijų centro (CSIS) Euroatlantinių veiksmų komisijos direktorius George Handy (Džordžas Hendi) išreiškė pageidavimą atvykti į Lietuvą bei kitas Baltijos šalis. Lietuvoje jis susitikimuose su valdžios institucijomis, verslo atstovais bei nevyriausybinėmis organizacijomis ketina pristatyti komisijos rekomendacijas, apžvelgti sritis, kuriose Lietuva padarė didžiausią pažangą bei ištirti, kaip sėkminga patirtimi mūsų šalis galėtų pasidalinti su kitomis valstybėmis. Ponas G.Handy domėsis užsienio prekybos ir muitinės kontrolės pasikeitimais Lietuvai įstojus į ES,, valstybės pagalba verslui, aukštųjų technologijų bei inovacijų plėtrair kitais klausimais. Lietuvoje p. Handy vizitą koordinuoja Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LEPA).

“Tikiuosi, kad susitikimuose su šios įtakingos JAV nevyriausybinės organizacijos atstovu pateikta informacija apie sėkmingą Lietuvos ūkio įvairių sričių plėtrą ženkliai prisidės prie teigiamo mūsų šalies įvaizdžio pasaulyje,”- sakė LEPA generalinis direktorius Remigijus Kabečius.

Lietuvos ambasadorius JAV Vygaudas Ušackas tarptautinės organizacijos atstovui dėl aukštųjų technologijų augimo Lietuvoje pasiūlė susitikti su aljanso “Langas į ateitį” direktore Loreta Križinauskienė. CSIS Euroatlantinių veiksmų komisijos vadovas buvo itin suinteresuotas aljanso vykdomais projektais ir išreiškė pageidavimą su “Langas į ateitį direktore” aptarti galimybes, kaip juos būtų galima pritaikyti ir kitose Vidurio ir Rytų Europos šalyse.

 “Visuomet malonu, kai tave pastebi, vertina, domisi sukurtais sprendimais. Aljanso veikla ne kartą buvo pristatyta tarptautiniuose forumuose ir konferencijose, kur visada sukeldavo nemenką susidomėjimą bei pritarimą. Lietuvos verslininkų iniciatyva skatinti interneto plėtrą Lietuvoje yra išties unikalus projektas ir savo tikslais ir itin sėkmingai vykstančiu įgyvendinimu. Tarptautinių organizacijų dėmesys “Langui į ateitį” bei siūlymai dalintis mūsų patirti su kitomis valstybėmis tą tik įrodo”, - sakė “Langas į ateitį” direktorė Loreta Križinauskienė.

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas 2002 metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė Lietuvos ir užsienio bendrovės: “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansabankas”, Vilniaus bankas, “Sonex”, “Alna”, SAMPO bankas, MOTOROLA, “Lietuvos rytas”. Aljanso nare tapo ir šalies Vidaus reikalų ministerija. Projekto partneriai yra “Deloitte & Touche”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Aljanso “Langas į ateitį” misiją remia aukščiausi šalies vadovai ir savivaldybės.