Facebook

Twitter

“Langas į ateitį” toliau plečia interneto centrų tinklą: Bartninkuose duris atvėrė vienas didžiausių centrų

Bartninkai, Vilkaviškio raj., rugsėjo 17 d. Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas į ateitį”, su LR Vyriausybės pritarimu ir parama tęsdamas viešųjų interneto centrų steigimo darbus, Vilkaviškio rajone toliau steigia viešuosius interneto centrus, kur gyventojai gali nemokamai naudotis internetu. Vilkaviškio rajono Bartninkų bibliotekoje atidarytas naujas interneto centras.

Iki šiol Vilkaviškio ir Vilkaviškio rajono gyventojai internetu galėjo naudotis 5 interneto centruose: Gižuose, Kybartuose, Pilviškiuose ir pačiame Vilkaviškio mieste.

Interneto centro Bartninkuose atidaryme dalyvavo Lietuvos Respublikos Vyriausybei atstovaujantis finansų ministras Algirdas Butkevičius. Aljanso interneto centrų atidarymo šventėse jau yra dalyvavę kultūros, sveikatos, susisiekimo ministrai, ambasadoriai, kiti aukšti valstybės pareigūnai.

 Į Bartininkų centro atidarymą dar atvyko Vilkaviškio rajono vadovai, bibliotekos darbuotojai, į aljansą “Langas į ateitį” susibūrusių verslo įmonių atstovai.

Naująjį “Langas į ateitį” interneto centrų plėtros etapą aljansas vykdo bendradarbiaudamas ne tik su valdžios institucijomis, bet ir su privačiais aljanso projektų rėmėjais.

Bartninkuose įkurtame viešajame interneto centre veiks 4 kompiuteriai, o interneto ryšiu čia pasirūpino Vilkaviškio savivaldybė.

Aljanso “Langas į ateitį” Lietuvoje įkurti viešieji interneto centrai Lietuvoje suteikia galimybę visiems gyventojams naudotis internetu nemokamai.

Verslo paramos informacinės visuomenės plėtrai aljansas “Langas” į ateitį” įkurtas 2002 metų gegužės mėnesį. Jo tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį. Į aljansą “Langas į ateitį” susibūrė Lietuvos ir užsienio bendrovės: “Omnitel”, “Lietuvos telekomas”, “Hansabankas”, Vilniaus bankas, “Sonex”, “Alna”, Microsoft, SAMPO bankas, MOTOROLA, “Lietuvos rytas”. Aljanso nare tapo ir šalies Vidaus reikalų ministerija. Projekto partneriai yra “Deloitte & Touche”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” bei “DDB&Co. ir Katkevičius”.

Aljanso “Langas į ateitį” misiją remia aukščiausi šalies vadovai ir savivaldybės.