Facebook

Twitter

Seimo informacinės visuomenės plėtros komitetas surengė išvažiuojamąjį posėdį „Langas į ateitį“ interneto centre

Birštonas, gegužės 4 d. Seimo informacinės visuomenės plėtros komitetas, vadovaujamas Irenos Šiaulienės, savo posėdį surengė Birštono viešojoje bibliotekoje įsikūrusiame „Langas į ateitį“ viešajame interneto centre.

Interneto centro vadovai Seimo komiteto nariams papasakojo apie centro veiklą, plėtojamus projektus ir centro dalyvavimą visuomeniniame Birštono miesto gyvenime.

 „Birštono centras yra vienas iš tų mūsų įsteigtų centrų, kurie jau tapo svarbia vietos bendruomenės gyvenimo erdve, buriančia aplink savo iniciatyviausius, veikliausius žmones ir patys vykdo aktyvią veiklą. Birštono centras yra vienas iš centrų, kurie turi sukaupę daug įdomios veiklos patirties ir gali ja dalintis su kitais, - sakė „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė. - Norime ir Seimo nariams parodyti, kaip neretai pakanka tik nedidelio postūmio ir minimalios pagalbos, kad vietos bendruomenė toliau galėtų pati vykdyti pradėtą projektą, tokį kaip „Langas į ateitį“.

Birštono savivaldybėje miesto vadovai Seimo nariams pristatė įgyvendinamą Birštono e.miesto projektą, „Langas į ateitį“ interneto centro vietą miesto gyvenime.

Birštono viešosios bibliotekos viešasis interneto centras šių metų kovą LR Prezidentūroje buvo apdovanotas už aktyvų indėlį puoselėjant kurortinio miesto įvaizdį.