Facebook

Twitter

„Langas į ateitį“ pradeda verslo įmones mokyti naudotis elektroniniu parašu

Vilnius, spalio 24 d. Asociacija „Langas į ateitį“ pradeda nemokamų seminarų ciklą, kuriuo siekiama apmokyti Lietuvos įmones naudotis elektroniniu parašu. Šiais metais numatyta surengti 21 seminarą 7 didžiausiuose Lietuvos miestuose. Seminarai yra skirti smulkioms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms – jų vadovams, finansininkams, personalo skyrių darbuotojams.

Šis seminarų ciklas yra viena iš pirmųjų priemonių, numatytų 2006 m. spalį Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir verslo įmonių inicijuotoje „Elektroninio parašo proveržio“ programoje, kurios tikslas - sudaryti palankias sąlygas elektroniniam parašui  plisti Lietuvoje. Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams bus pasiūlyta pirmiesiems išbandyti „Elektroninio parašo proveržio“ dalyvių sukurtas sistemas, kuriose panaudojamas elektroninis parašas.

“Elektroninis parašas – tai technologija, be kurios ateityje neįsivaizduosime efektyvaus verslo. Ši technologija leis ne tik atsisakyti popierinių dokumentų bet ir leis vienu slaptažodžiu patekti į daugelį sistemų – galėsite pamiršti vis didėjantį naudojamų PIN kodų, slaptažodžių, slaptažodžių kortelių ir slaptažodžių generatorių skaičių. Tai yra ypač svarbu verslo įmonėms, kurios vis dažniau naudojasi elektroninėmis paslaugomis arba pačios kuria elektronines paslaugas savo klientams. E.parašo naudojimas leis dar labiau paskatinti elektroninių paslaugų plėtrą šalyje ir didins gyventojų pasitikėjimą tokiomis paslaugomis“, - apie naujai pradedamo projekto poreikį sakė „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Anot jos, rengiamuose seminaruose klausytojams pristatomi elektroninio parašo veikimo principai ir jau veikiantys pritaikymai versle bei kasdienio gyvenimo srityse. L.Križinauskienė tiksi, kad būtent verslo atstovai pirmieji įvertins ir pasinaudos naujove - juk ji padės įmonėms ne tik sutaupyti, bet ir suteiks konkurencinį pranašumą.

Registruotis į seminarus galima „Langas į ateitį“ svetainėje www.langasiateiti.lt.