Facebook

Twitter

Europos Komisijos tinklalapis „Langas į Ateitį“ projektą pripažino savaitės geriausiu

Vilnius, spalio 25 d. Asociacijos „Langas į Ateitį“ vykdomas projektas „Lietuvos e. piliečio kompiuterinio raštingumo pradmenys“ praėjusią savaitę buvo pripažintas kaip geriausias Europos Komisijos tinklalapio „ePractice.eu“ projektas („Editor‘s choice“).

ePractice.eu yra Europos Komisijos įkurtas tinklalapis, kuris siūlo naują paslaugą išsilavinusiai e. valdžią, e. sanglaudą ir e. sveikatą vienijančiai bendruomenei. Tai interaktyvi iniciatyva, suteikianti galimybę vartotojams aptarti ir įtakoti atvirus valdymo, politikos procesus bei būdus, kuriais remiantis veikia ir teikia paslaugas viešasis sektorius.

Tinklapis apjungia specialistus iš 27 Europos Sąjungos narių, šalių kandidačių bei Europos laisvosios prekybos organizacijos, tačiau šalys už Europos Sąjungos ribų taip pat aktyviai dalyvauja tinklalapio veikloje. Šiuo metu jame yra per šešis šimtus įregistruotų projektų, pateiktų iš 43 šalių.

Asociacija „Langas į ateitį“ tinklalapyje pateikė šiuo metu vykdomą švietimo projektą „Lietuvos e. piliečio kompiuterinio raštingumo pradmenys“. Pagal šį projektą visoje Lietuvos teritorijoje gyventojai mokomi interneto pradmenų. Iki kitų metų balandžio naudotis internetu planuojama apmokyti 50 tūkst. šalies gyventojų.

„Šiandien svarbiausia suteikti kuo didesnę naudą mūsų šalies gyventojams, padedant jiems integruotis į šiuolaikinę visuomenę ir vis daugiau žinių reikalaujančią darbo rinką. Kartu yra labai svarbu, kad šią mūsų veiklą kaip sėkmingą įvertino institucijos prie Europos Komisijos. Šis tinklapis yra dar viena vieta, kur turime galimybę parodyti sparčią Lietuvos pažangą kuriant modernesnę valstybę“, - sakė „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Puslapio pagrindinė veiklos sritis yra ne tik projektų viešinimas, bet ir dalyvių patarimų, patirties, žinių keitimosi skatinimas internetinių paslaugų procese.

Apie portalą daugiau informacijos galima rasti adresu:
http://www.epractice.eu/about