Facebook

Twitter

„Langas į ateitį“ mokė verslo įmones naudotis elektroniniu parašu

Vilnius, gruodžio 6 d. Asociacija „Langas į ateitį“ kartu su asociacija „Infobalt“ surengė nemokamų seminarų ciklą, skirtą apmokyti Lietuvos įmones naudotis elektroniniu parašu. Buvo surengta per 20 seminarų 7 didžiausiuose Lietuvos miestuose, be to, verslninkų prašymu, buvo surengti seminarai ir keliuose kituose miestuose. Seminarai buvo skirti smulkioms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms – jų vadovams, finansininkams, personalo skyrių darbuotojams.

„Lietuvos verslo įmonės labai noriai priima naujoves, jos jau yra įgudusios sparčiai diegti naujus elektroninius sprendimus, kurie padeda operatyviau valdyti verslą naudojantis elektroninėmis paslaugomis“, - sakė „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Pasak jos, šis seminarų ciklas buvo viena iš pirmųjų priemonių, numatytų 2006 m. spalį Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir verslo įmonių inicijuotoje „Elektroninio parašo proveržio“ programoje, kurios tikslas - sudaryti palankias sąlygas elektroniniam parašui plisti Lietuvoje. Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams pasiūlyta pirmiesiems išbandyti „Elektroninio parašo proveržio“ dalyvių sukurtas sistemas, kuriose panaudojamas elektroninis parašas.

Surengtuose seminaruose klausytojams pristatyti elektroninio parašo veikimo principai ir jau veikiantys pritaikymai versle bei kasdienio gyvenimo srityse. L.Križinauskienė tiksi, kad būtent verslo atstovai pirmieji įvertins ir pasinaudos naujove - juk ji padės įmonėms ne tik sutaupyti, bet ir suteiks konkurencinį pranašumą.