Facebook

Twitter

„Langas į ateitį“ kompiuterinio raštingumo ugdymo projektas įvertintas Finansų ministerijos

Asociacija „Langas į ateitį“ gavo LR Finansų ministerijos padėką už vykdomą gyventojų kompiuterinio raštingumo projektą „Lietuvos e. piliečio kompiuterinio raštingumo pradmenys“. „Langas į ateitį“ apdovanotas padėkos raštu už gerą praktiką ir teigiamą indėlį įgyvendinant ES 2004-2006 m. finansuojamus projektus.

LR Finansų ministerija buvo užsakiusi tyrimą, kurio tikslas – įvertinti ES struktūrinės paramos įsisavinimą. Šio tyrimo rezultatuose „Langas į ateitį“ projektas išskirtas kaip geros praktikos pavyzdys informacinės visuomenės kūrimo srityje.

„Dvejus metus trunkantis gyventojų kompiuterinio raštingumo ugdymo projektas jau artėja prie pabaigos. Netrukus mūsų rengiamus kursus bus baigę 50 000 Lietuvos gyventojų – tai išties didelis naujų interneto naudotojų skaičius Lietuvai, išugdytas per pusantrų metų. ES struktūrinių fondų lėšos padėjo gerokai išplėsti žinių visuomenės galimybėmis besinaudojančių šalies gyventojų ratą“, - darbo rezultatą įvertino „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Ji tikisi, kad šio projekto rezultatus netrukus įvertins net tik atsakingos ES fondų lėšas administruojančios organizacijos, bet ir įstaigos, įmonės bei kitos institucijos, teikiančios elektronines paslaugas internetu.